Воскресенье, 07 Декабрь 2014 15:54

Картина в інтер'єрі

  Картина, як елемент інтер'єру - це візитівка господарів будинку, яка свідчить про респектабельність та естетичний смак власників. Гарна картина здатна прикрасити та перетворити будь-яке приміщення. Але для цього вона повинна бути не тільки якісно виконана і мати високу художню цінність. Дуже важливо грамотно вписати твір до інтер'єру. Тому при виборі картини необхідно враховувати стиль дизайну і кольорове рішення приміщення, в якому вона буде розміщена. Велике значення має так само фактура і параметри стіни, яку планується прикрасити картиною.

  1 большая картина в гостиной

   

   

  ebf5f7103a04

  c3c69d1dae09ef8080ea67daba004cea-5

  Якщо у приміщенні розмістити декілька картин, підібраних довільно та не узгоджених між собою і загальним інтер'єром, вони братимуть на себе максимум уваги, що створить не зовсім гармонійну для житлового приміщення атмосферу виставкової галереї. Щоб стати логічним і оригінальним доповненням в інтерєрі, картина повинна бути органічно вписана в нього, не виділяючись із загального архітектурного ансамблю.

  jivopis v interiere

  Вельми вигідним, практично в будь-якому інтер'єрі, є симетричне розміщення картин. При цьому живописні полотна, які становлять єдиний вертикальний або горизонтальний ряд, повинні бути максимально наближені за тематикою, кольоровою гамою, оформленням рам і розміром.

  kartini-razdelennie-na-chasti копия

  kartiny-v-interere-gostinoy-678

   Ще один досить вдалий варіант - це розміщення на одній стіні трьох картин різного розміру і на різній висоті. Картини в цьому випадку підбираються великих розмірів. Дві бічні при цьому розміщуються на одному рівні. Центральна робота - на третину вище.
  У випадку, коли в одному приміщенні розміщується кілька картин різного розміру, можна встановити спеціальний карниз і підвісити кожну з робіт так, щоб її серединна горизонталь виявилася на рівні очей. При цьому можна улюблену господарями картину оформити в більш виразну рамку і розташувати окремо, наприклад на протилежній стіні, забезпечивши їй яскраве підсвічування.

  53bdb0a90ce003e7a7ed69b54bf5ba8b 500 0 0

  Вдало підібравши картини в інтер'єрі, ви створите у своєму житлі атмосферу тепла, затишку та гармонії!

  7 коdпия

  kartina-dv-interere 5 копия

  При оформленні інтер'єру картинами вкрай важливо взяти правильний напрямок, знайти стилістику, яка буде гармоніювати із загальною концепцією приміщення.

  1

  Для розкішного класичного інтер'єру ідеально підійдуть картини старих майстрів. Вишуканий інтер’єр буде співзвучним з високою художньою цінністю цих полотен. Для мінімалістичного інтер'єру, навпаки, найкраще підійдуть авангардні роботи.

  Особливу увагу варто приділити кольорам: якщо вони будуть перегукуватися із забарвленням меблів або стін, інтер'єр буде виглядати більш цікавим і неординарним.

  kartina-na-xobbblste-dlya-yutnogo-interiera копия

  Приміщення у стилі модерн «заграє» новими фарбами, якщо прикрасити його полотнами, виконаними аквареллю або пастеллю. Такі картини будуть особливо бажані в дитячій кімнаті, але в даному випадку вони повинні бути яскравими та примітними. Для спальні ж, навпаки, краще підійдуть живописні твори в спокійних тонах.

  Обирайте роботи, які несуть в собі позитивну енергетику. Нехай у вашому житлі не буде картин із зображенням воєн, катастроф, руйнувань, лих і т.д. Крім того, пам'ятайте про те, що для кожної окремої кімнати існують «свої» тематичні картини.

  Так, наприклад, в інтер'єрі вітальні найкраще виглядатимуть пейзажі і полотна імпресіоністів. Для передпокою і коридору відмінним варіантом стануть полотна з чіткими і зрозумілими зображеннями, які легкі для сприйняття і не вимагають довгого вивчення.

  Для спальні краще всього вибирати спокійні фарби. Доречними тут будуть ніжні квіти, ліричні портрети або пейзажі в пастельних тонах. Саме такі картини будуть сприяти повному розслабленню після напруженого робочого дня.

  Картини в інтер'єрі кухні - це зображення квітів та натюрморти.

  qGvH8g 1341418734

  В інтер'єр робочого кабінету органічно «впишуться» гірські пейзажі, перед робочим столом рекомендується розташувати картину із зображенням води (водоспад, річка, море, озеро) - це принесе успіх і багатство.

  Дитячу кімнату можна оформити дитячими малюнками або повісити на стіну картину із фігурами тварин або глобуса, зображеннями кумирів або улюбленого виду спорту, намальованими в різних відтінках одного кольору, який переважає у приміщенніі. У кімнаті малюка можна використовувати зовсім прості, зрозумілі дитині форми.

   11549928

  komnata

  Коригуємо простір:

  За допомогою картин можна "підняти" стелю, зробити кімнату візуально ширше і, звичайно, надати настрій всьому інтер'єру.

  Вертикальний формат картин здатен візуально зробити стелю вище, а горизонтальний - розширити кімнату. Щоб ці ефекти "працювали", картини повинні бути тим більшими, чим більше приміщення і вище стеля.

   3b0824e88384d58c8bc0c2d9792e2674

  Незмінно виграшні місця для розміщення картин і фотографій: над каміном, над диваном, над узголів'ям ліжка, над комодом і між двома вікнами, розташованими на одній стіні.

  kartina-naddhhd-xolste-dlya-yutnogo-interiera копия

  MtYDDWMFzZi0 копия

  oformHlenie-interera 2 копия

   

  Вам будет интересно

  • Последние новости
  • Арт-терапия
  • Портрет на заказ
  • Эксклюзивные подарки

  Последние новости

  img11

  ПРОЕКТ "ИСЦЕЛЯЮЩЕЕ ИСКУССТВО"

  Автор и руководитель проекта Наталья Серкова: психолог, психотерапевт, преподаватель, актриса, поет и журналист, научный сотрудник Института планетарного синтеза (Женева), посвященный мастер и просто человек, который создает АРТ-ГАЛАКТИКУ и строит Золотой город.

  "АРТ-ГАЛАКТИКА"

  АРТ-ГАЛАКТИКА состоит из людей-звезд, объединенных Творчеством в красоте развития и преобразовании жизни. ИСЦЕЛЯЮЩЕЕ ИСКУССТВО – это ПРОСТРАНСТВО АРТ-ТЕРАПИИ, где просто найти себя, увидеть себя и другого.

  Подробнее

  img13

  С давних времен человека интересует его личность. Портрет из глубин веков доносит к нам образы обычных и нерядовых людей. Мы, современные, имеем больше возможностей сохранить свой образ для потомков и друзей. Этому способствует невероятное развитие фотографии. И все же, изображение мира, созданное средствами изобразительного искусства, несет в себе непостижимую полноту и  целостность. Наши жилища украшают живописные пейзажи и натюрморты. А вот портреты – реже. Ведь они требуют особенного отношения, не могут быть случайными. Большинство из них выполняется на заказ. Кроме внешней схожести, художник-портретист стремится творчески передать черты характера, наиболее присущие модели, раскрыть ее духовный мир средствами живописи, графики или скульптуры.

  Портрет, как жанр, появился несколько тысячелетий назад в античном искусстве, а расцвет приобрел в эпоху Возрождения, когда к портретному искусству обратились выдающиеся художники того времени: Ботичелли, Рафаэль, Леонардо да Винчи.

  Подробнее

  img12

  Мы создаем стильные произведения искусства, которые становятся вашими оригинальными и неповторимыми подарками.

  Талантливые художники, дизайнеры и ювелирные мастера, создадут изысканные произведения искусства для Вас. Мы создаем эксклюзивные подарки и ювелирные украшения под заказ. Золото, серебро, платина, медь, поделочный камень и другие материалы превращаются умелыми руками мастеров в прекрасные произведения искусства, россыпи драгоценных камней с искусной и неповторимой огранкой. Необычные и эксклюзивные подарки - удивляют и заставляют адресата почувствовать себя VIP персоной, человеком которого вы действительно цените!

   Каждый из нас периодически сталкивается с вопросом "Что подарить?". Но при всем изобилии современного рынка, поиск подарка часто превращается в трудную, а иногда и неразрешимую задачу. Ведь такие подарки призваны стать по-настоящему дорогой вещью для того, кому они вручены. Но как же быть? Ведь подарок - это не просто вещь на память. Правильно и с душой изготовленный подарок или сувенир лучше любых слов скажет о Вашем отношении к тому, кому Вы его дарите. Выход есть - дарите только эксклюзивные подарки, авторские изделия ручной работы, выполненные для конкретного человека под заказ, будь то Ваш родственник, близкий друг или любимый человек, партнер или уважаемый руководитель. Такие подарки не только заменят десятки теплых слов, но и сведут на нет любые размолвки с близким человеком, станут напоминанием о компании или событии на долгие годы.

  Подробнее